kontakt

Nivelační stěrka

Potřebujete samonivelační stěrku? 

Naše firma Vám nabídne:

  • rychlejší
  • kvalitnější
  • i levnější provedení

Porovnejte Vaší odhadovanou cenu s naší nabídkou, zavolejte na tel.: 603 178 635

Na rozdíl od jiných firem nabízíme i bezplatnou konzultaci u Vás na místě realizace.

Proč bude výhodnější nechat nás práci udělat za Vás? Máme na to vybavení a zkušenosti, máme levnější  a kvalitnější materiály, protože vše nakupujeme ve velkém a při fakturaci dohromady s prací je na materiál započítáváno nižší DPH než pro maloodběratele! Také přesně dodržíme kompletní technologický postup potřebný pro daný podklad, pracujeme rychle a na provedené práce dostanete záruku.

Samonivelační stěrka

Dokonale rovný podklad s tolerancí odchylek 1-2 mm je základním předpokladem při pokládce moderních podlahových krytin. Při vyšších nerovnostech pokladači i výrobci podlah dokonce neposkytují záruky. Samonivelační stěrka se používá pod plovoucí podlahy, koberce i lepené podlahy (dlažby, korky, vinyly, marmolea aj.). Zákazník často sám nemůže odborně provést přípravu podkladu nebo následné broušení, které vyžaduje speciální vybavení. Pro dokonalý výsledek je důležité přesně změřit i doschnutí podlahy, kdy stěrka umožní samotnou pokládku podlahové krytiny. Nadměrná vlhkost může při předčasné montáži podlahovou krytinu zničit. Také je z praxe zcela zřejmé, že není vhodné používat nejlevnější dostupné materiály na trhu. Ty nemusí mít třeba zrovna ve Vašem případě dostatečnou kvalitu pro uspokojivý výsledek a cílem je rovný vzhled podlahy pro Váš domov. 

Můžete si u nás také zakoupit kvalitní profesionální samonivelační hmoty za bezkonkurenční ceny, více informací naleznete ZDE.

Pokud chce konzultovat konkrétní projekt pošlete nám Vaše dotazy: 

Váš e-mail:
Předmět:
Antispamová kontrola:
  3 + 2 =
Zpráva: