kontakt

Nivelační stěrka

Potřebujete samonivelační stěrku? 

Naše firma Vám nabídne:

  • rychlejší
  • kvalitnější
  • i levnější provedení

Porovnejte Vaší odhadovanou cenu s naší nabídkou, zavolejte na tel.: 603 178 635

Na rozdíl od jiných firem nabízíme i bezplatnou konzultaci u Vás na místě realizace.

Proč bude výhodnější nechat nás práci udělat za Vás? Máme na to vybavení a zkušenosti, máme levnější, ale hlavně kvalitnější materiály, protože vše nakupujeme od prověřených dodavatelů ve velkém a při fakturaci dohromady s prací je vám na materiál započítáváno nižší DPH než pro maloodběratele! Také přesně dodržíme kompletní technologický postup potřebný pro daný podklad (např. změříme vlhkost podkladu), stěrka vám tedy časem nepopraská, pracujeme rychle, uklidíme po sobě a hlavně na provedené práce dostanete záruku na 2 roky

Samonivelační stěrka Stěrka Stěrka po odstranění parket Stěrka po odstranění dlažby

Dokonale rovný podklad s tolerancí odchylek 1-2 mm je základním předpokladem při pokládce moderních podlahových materiálů. Při vyšších nerovnostech pokladači i výrobci podlah dokonce neposkytují záruky na podlahoviny. Samonivelační stěrka se používá pod plovoucí podlahy, koberce i lepené podlahy (dlažby, korky, vinyly, marmolea aj.). Zákazník často sám nemůže odborně provést přípravu podkladu nebo následné přebroušení, které vyžaduje speciální vybavení. Pro dokonalý výsledek je důležité přesně změřit i doschnutí podlahy a určit, kdy vlhkost stěrky umožní samotnou pokládku podlahové krytiny. Nadměrná vlhkost může při předčasné montáži podlahovou krytinu zničit. Také je z naší praxe zřejmé, že není vhodné používat nejlevnější dostupné materiály na trhu, protože ty nemusí mít třeba zrovna ve Vašem případě dostatečnou kvalitu pro uspokojivý výsledek a cílem je pevný podklad a bezvadný vzhled podlahy pro Váš domov. 

Můžete si u nás také zakoupit kvalitní profesionální samonivelační hmoty a vhodné penetrace za zvýhodněné ceny s množstevní slevou (včetně dopravy na místo realizace), pro více informací zavolejte na tel. 603 178 635

Renovační rouno

Jako jedna z mála firem nabízíme také opravy a zalití nestabilních podkladů (staré parkety nebo prkna, nerovnoměrný povrch z několika různých materiálů v rámci jedné místnosti, heraklit atd.). Podklad nejdříve stabilizujeme tzv. renovačním rounem a speciální opravnou hmotou o vysoké pevnosti a takto vzniklou "armaturu" poté zalijeme samonivelační stěrkou (v případě potřeby v několika vrstvách) až do požadované výškové hladiny. Jedná se o levnější postup rekonstrukce podlah, kdy se zákazník z časových, finančních či provozních důvodů potřebuje vyhnout odstraňování původního podkladu (např. parkety, škvára, drcená struska atd.). Zalití původní podlahové výplně zachová také zvukové a tepelné izolační vlastnosti podlahy (např. nahrazení škváry betonem v paneláku může zásadně zvýšit zvukovou propustnost).

Příklad z praxe:

Oprava podloží renovačním rounem po odstranění parket a nivelace místností v bytě v panelovém domě v obci u Plzně

Postup realizace: Zákazník požadoval odstranění neopravitelných parket v obývacím pokoji až na podklad (ten tvoří asfaltové pásy a pod nimi tzv. heraklitové desky - obvyklé dědictví socialistického stavebnictví). Renovační rouno je po napenetrování celoplošně fixováno na podklad speciální rychleschnoucí hmotou (to vytvoří "armaturu") a poté zalito nivelační stěrkou. Bylo zapotřebí srovnat výšku podlahy v jednotlivých místnostech v několika krocích/vrstvách (např. předsíň byla po odstranění dlažby o 2 cm níže než kuchyň). Cílem byla stejná výšková hladina v celém bytě tak, aby bylo možné instalovat vinylové dílce v celé ploše a tzv. proběhnout lamely mezi místnostmi bez přechodů a výškových rozdílů. 

Odstranění parket Renovační rouno 1 Renovační rouno 2 Nivelace 1 Nivelace 2

Pokud chce konzultovat konkrétní projekt pošlete nám Vaše dotazy: 

Váš e-mail:
Předmět:
Antispamová kontrola:
  3 + 2 =
Zpráva: