kontakt

Nivelační stěrka

Potřebujete samonivelační stěrku? 

Naše firma Vám nabídne:

  • rychlejší
  • kvalitnější
  • i levnější provedení

Porovnejte Vaší odhadovanou cenu s naší nabídkou, zavolejte na tel.: 603 178 635

Na rozdíl od jiných firem nabízíme i bezplatnou konzultaci u Vás na místě realizace.

Proč bude výhodnější nechat nás práci udělat za Vás? Máme na to vybavení a zkušenosti, máme levnější  a kvalitnější materiály, protože vše nakupujeme ve velkém a při fakturaci dohromady s prací je na materiál započítáváno nižší DPH než pro maloodběratele! Také přesně dodržíme kompletní technologický postup potřebný pro daný podklad (stěrka vám časem nepopraská), pracujeme rychle, uklidíme po sobě a hlavně na provedené práce dostanete záruku na 2 roky.

Samonivelační stěrka Stěrka Stěrka po odstranění parket Stěrka po odstranění dlažby

Dokonale rovný podklad s tolerancí odchylek 1-2 mm je základním předpokladem při pokládce moderních podlahových materiálů. Při vyšších nerovnostech pokladači i výrobci podlah dokonce neposkytují záruky na podlahoviny. Samonivelační stěrka se používá pod plovoucí podlahy, koberce i lepené podlahy (dlažby, korky, vinyly, marmolea aj.). Zákazník často sám nemůže odborně provést přípravu podkladu nebo následné broušení, které vyžaduje speciální vybavení. Pro dokonalý výsledek je důležité přesně změřit i doschnutí podlahy, kdy vlhkost stěrky umožní samotnou pokládku podlahové krytiny. Nadměrná vlhkost může při předčasné montáži podlahovou krytinu zničit. Také je z naší praxe zřejmé, že není vhodné používat nejlevnější dostupné materiály na trhu, protože ty nemusí mít třeba zrovna ve Vašem případě dostatečnou kvalitu pro uspokojivý výsledek a cílem je pevný podklad a uspokojivý vzhled podlahy pro Váš domov. 

Můžete si u nás také zakoupit kvalitní profesionální samonivelační hmoty a vhodné penetrace za bezkonkurenční ceny s množstevní slevou (včetně dopravy na místo realizace), pro více informací zavolejte na tel. 603 178 635, podrobnosti o materiálech naleznete ZDE

Renovační rouno

Jako jedna z mála firem nabízíme také opravy a zalití nestabilních podkladů (staré parkety, nerovnoměrný povrch z různých materiálů, heraklit atd.). Podklad nejdříve stabilizujeme tzv. renovačním rounem a speciální opravnou hmotou o vysoké pevnosti a takto vzniklou "armaturu" poté zalijeme samonivelační stěrkou (v případě potřeby v několika vrstvách) až do požadované výškové hladiny. Jedná se o levnější postup rekonstrukce podlah, kdy se zákazník z časových, finančních či provozních důvodů potřebuje vyhnout odstraňování původního podkladu (např. škvára, drcená struska atd.).

Příklad z praxe:

Oprava podloží renovačním rounem po odstranění parket a nivelace místností v bytě v panelovém domě v obci u Plzně

Postup realizace: Zákazník požadoval odstranění neopravitelných parket v obývacím pokoji až na podklad (ten tvoří tzv. heraklitové desky - obvyklé dědictví socialistického stavebnictví). Renovační rouno je po napenetrování celoplošně fixováno na podklad speciální rychleschnoucí hmotou (to vytvoří "armaturu") a poté zalito nivelační stěrkou. Bylo zapotřebí srovnat výšku podlahy v jednotlivých místnostech v několika krocích/vrstvách (např. předsíň byla po odstranění dlažby o 2 cm níže než kuchyň). Cílem byla stejná výšková hladina v celém bytě tak, aby bylo možné instalovat vinylové dílce v celé ploše a tzv. proběhnout lamely mezi místnostmi bez přechodů a výškových rozdílů. 

Odstranění parket Renovační rouno 1 Renovační rouno 2 Nivelace 1 Nivelace 2

Pokud chce konzultovat konkrétní projekt pošlete nám Vaše dotazy: 

Váš e-mail:
Předmět:
Antispamová kontrola:
  3 + 2 =
Zpráva: